Telefon Takip Yazılımı

Telefon Takip Yazılımı

Telefon takip yazılımı, gelişen teknolojinin insanların farklı ihtiyaçlarına karşılık vermesi için sunduğu önemli bir üründür. Bu ürün ile sıradan olarak kabul edilen normal bir insan dahi telefon dinlemesi yapabilir ve buradan elde ettiği bilgilerle sevdiklerini daha etkili koruyabilir. Bunun dışında insanların yaşamış oldukları farklı sorunların da benzer şekilde çözülmesi söz konusudur. Bütün bunlara bakarak telefon dinleme programları için insanların yaşam kalitesini yukarıya taşımaktadır denilebilir.

Telefon dinleme denildiği zaman insanların aklına genellikle filmlerde gördükleri sahneler gelir. Çünkü sıradan bir insanın böylesine önemli bir işlemi yapabileceğine hiçbir zaman ihtimal verilmemiştir. Gelişen teknoloji bunu mümkün hale getirmiş ve insanların istedikleri kişilerin mobil cihazlarını etkili bir şekilde dinlemesini sağlamıştır.

Telefon Takip Yazılımı Özellikleri

Telefon takip yazılımı ile insanlar, istedikleri kişinin mobil cihazını tam manasıyla kontrol altına alabilir. Bunun için sadece bahse konu yazılımın gizli bir şekilde hedef kişinin telefonuna yüklenmesi gerekiyor. Yazılımın yüklendiği cihazın mutlaka Android sisteme sahip olması gerekmektedir. Bunun haricindeki sistemlerde bu programın çalışması gibi bir durum söz konusu değildir. Bundan dolayı insanların, ilgili yazılımı satın almadan önce bu hususa dikkat etmesi gerekmektedir.

Telefon takip programı, sahip olduğu farklı özellikler sayesinde insanların bu alandaki beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Bu özellikler içinde gizlilik ilk sırada yer almaktadır. Gizli bir şekilde casus program yüklendiğinde, insanların bunu fark etmesi söz konusu dahi değildir. Yazılım hızlı bir şekilde arka plana geçer ve faaliyetlerini buradan yürütür. Dolayısıyla da insanların böyle bir durumda, çok uzun süre telefon takip yapacağı söylenebilir.

Özellikler denildiği zaman insanlar, telefon takip yazılımı tarafından yapılan işlemlerin de ne olduğunu merak etmektedir. Bu işlemlerden bazıları şu şekildedir:

  • Telefondaki sim kart üzerinden yapılan görüşmelerin tamamının dinlenmesi ve kaydedilmesi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan görüşmelerin izlenmesi
  • Facebook takip
  • İnternet geçmişini öğrenme
  • Skype takip
  • GPS konum bulma
  • Galeri takip
  • Mobil uygulama sınırlandırma
  • Whatsapp takip
  • Web sitesi engelleme

Yukarıdaki işlemlerin tamamı telefon takip yazılımı tarafından yapılmaktadır. Böylece bir insanın telefondan yaptığı bütün işlemlerin izlenebileceği fark edilecektir. Ayrıca telefon dışındaki hareketlerin ve görüşmelerin de önemli bir kısmının yine buradan takip edildiğini söylemek yanlış olmaz.

Telefon Takip Yazılımı ile GPS Konum Bulma

Telefon takip yazılımı ile yapılan işlemler yukarıda sıralanmış olup, bunlardan birisi de konum tespitidir. GPS konum bulma olarak adlandırılan söz konusu işlem sebebiyle hedef kişinin gün içinde nereden olduğu çok rahat bir şekilde tespit edilebilir. Bunun için insanların panel üzerinden hedef telefona bağlanması ve buradan GPS özelliğini aktif hale getirmesi yeterlidir. Böylece insanların gün içinde nerede olduğu, nerelere gittiği gibi bilgiler anlık olarak elde edilir. Konum bilgisi sayesinde çok farklı sorunlar çözülür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir