Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon dinleme yazılımları gelişen teknolojinin insanların hayatlarını kolaylaştırmak için sunmuş olduğu bir hediye olarak tanımlanabilir. Bu yazılımlardan önce sıradan bir insanın telefon dinlemesi mümkün değilken, bu durum tamamen değişmiştir. Artık isteyen hemen herkes, çok basit bir şekilde sevdiklerinin mobil cihazlarını anlık olarak takip edebilir. Böylece elde edilen bilgiler sayesinde bazen sevdiklerini, bazen de kendilerini dışarıdan gelen tehlikelere karşı koruma imkanı yakalar. Bunun haricinde de farklı sorunların çözümü için bu yazılımlar kullanılır.

Mobil cihazların internet erişimlerinin olması insanlara farklı alanlarda kolaylık sağlamasına karşın, bazı dezavantajlarının olduğu da unutulmamalıdır. Bu dezavantajlar casus yazılım ile giderilmektedir. Nasıl giderildiğini anlatmadan önce neden olunan olumsuzluklara birkaç örnek verilmesi daha doğru olacaktır. İnternet erişiminin kontrolsüz bir şekilde kullanılması, çocukların yanlış sitelere girmesine neden olabilir. Bu durum ise kötü alışkanlıklar kazanılmasıyla sonuçlanacaktır. Bu noktada insanların telefon dinleme yazılımları kullanması ve çocuklarını anlık olarak takip etmesi çok önemlidir. Bunun haricinde aldatılma, kaybolma ve dolandırılma gibi farklı sorunların da önüne geçilebilir.

Telefon Dinleme Yazılımları Nasıl Kurulur?

Telefon dinleme yazılımları sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışmaktadır. Bunun için geliştirilen yazılımlar, daha farklı sistemlerde kesinlikle çalışmaz. Bundan dolayı casus program satın almadan önce bu hususa dikkat edilmelidir. Bunun haricinde ise kurulumun sadece fiziki olarak erişim sağlanan cihazlara yapıldığı unutulmamalıdır.

Kurulum aşamasına geçmeden önce telefon dinleme yazılımları ile ilgili bilinmesi gereken bir husustan bahsedilmesi yararlı olacaktır. Bu yazılımlar ücretsiz olarak kullanılamaz. Yani ücretsiz telefon dinleme mümkün değildir. Bu konuda bazı reklamlar insanların gözüne çarpmış olabilir, fakat durum böyle değildir. Bunlar tamamen dolandırıcıların yalanlarıdır ya da beklentileri karşılamayan çok basit programlar için geçerlidir.

Casus yazılım kurulumu, sadece 3 dakika süren basit bir işlemdir. Bu işlemi hemen herkes zorlanmadan yapabilir, fakat bu noktada insanların dikkat etmesi gereken bazı ufak ayrıntılar vardır. Bu ayrıntılar, internet üzerinde yer alan videoda anlatılmıştır. Buna bağlı olarak insanlar, zorlanmadan kurulumu yapabilir.

Telefon dinleme yazılımları sadece Android sistemlerde çalışmasına rağmen bu uygulama Google Play Store üzerinden indirilemez. Kendi sitesinden indiği için insanların ayarlar bölümünden dışarıdan gelen yazılımların kurulumuna izin vermesi gerekiyor. Böylece kurulum sorunsuz olarak yapılacaktır.

Telefon Dinleme Yazılımları Nasıl Kullanılır?

Casus program kurulumu ile ilgili detaylı bilgi yukarıda yer almaktadır. Bu aşamadan sonra insanların yapması gereken temel işlem, panele bağlanmak olacaktır. Panel üzerinden istenilen telefon dinlemesi yapılabilir. Üstelik telefon dinleme yazılımları ile anlık olarak dinleme yapılabileceği gibi kayıtlar üzerinden de dinleme yapılabilir. Böylece insanlar, hedef kişinin hiçbir konuşmasını kaçırmamış olacaktır.

Panelden yapılacak işlemlerle telefon dinleme, ortam dinleme, internet geçmişi öğrenme, sosyal medya hesaplarının izlenmesi ve Whatsapp takip gibi farklı işlemler de yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir