Monitor Minor

Monitor Minör

Monitor Minor, günümüzde insanların farklı ihtiyaçlarına cevap verme adına geliştirilen çok özel bir yazılım olarak tanımlanabilir. Bilindiği gibi geçmişte sıradan bir insanın telefon dinleme yapması söz konusu bile değildi. İnsanlar sadece “acaba telefonun dinleniyor mu” şeklinde sorular sorar ve bunlar hakkında konuşurdu. Yani hayallerinde bile telefon dinlemesi yapmak yoktu. Fakat günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi, durumu değiştirdi ve sıradan bir kişinin dahi istedikleri kişiyi dinlemesini mümkün hale getirdi.

Casus programı olarak adlandırılan yazılımlar, mobil cihazlara kurulduktan hemen sonra kontrolü tam olarak ele geçirmekte ve insanların buradan yaptıkları işlemlerin tamamını takip edebilmektedir. Monitor Minor tarafından sağlanan bu imkan, pek çok sorunun çözülmesi için farklı bilgiler sağlar.

Bu yazılım ile çözülen sorunların sayısı çok fazladır. Bahse konu sorunlardan bazıları insanların direkt olarak özel hayatlarını ilgilendirirken, bazıları ise iş dünyası ile ilgilidir. Bunların en dikkat çekicisi, eşler arasında yaşanan sadakat sorunlarıdır. Yazılımlar sayesinde sadakat sorunu olup olmadığı çok rahat bir şekilde anlaşılabilir. Bunun haricinde ise iş dünyasındaki kişiler, ortaklarının kendi arkalarından iş çevirip çevirmediğini ya da benzer bilgileri yine bu ürün sayesinde öğrenebilir. Dolayısıyla da Monitor Minor için çok farklı alanlarda etkili sonuçlar vermektedir ve insanların yaşamlarının daha kaliteli olmasını sağlamaktadır denilebilir.

Monitor Minor Kurulumu

Bu özel yazılımın kullanılabilmesi için hatasız bir şekilde kurulumunun yapılması gerekiyor. Bu noktada insanların yardım alabilecekleri resimli ve videolu anlatımlar vardır. Bunlar sayesinde Monitor Minor kurulumu yapılabilir.

Kurulum aşamasına geçmeden önce bu özel ürünün sadece Android sistemlerde çalıştığının bilinmesi gerekiyor. Bundan dolayı eğer takip edilmek istenen kişinin mobil cihazındaki sistem IOS ya da Windows ise dinleme ve takip yapılamaz. Telefon takip için bu çok önemli bir şarttır. Bir diğer şart ise kurulumun sadece fiziki olarak ele geçirilen cihazlara yapılabilmesidir. Yani telefona uzaktan casus yazılım yükleme diye bir işlem kesinlikle yapılmaz ve bu tür iddiaların ciddiye alınmaması gerekiyor. Aksi takdirde ortaya ciddi sorunlar çıkabilir.

Casus yazılım kurulumu sadece 3 dakika sürmektedir. Bunun için öncelikle Monitor Minor satın alınan yerden verilen link üzerinden indirme yapılmalıdır. Daha sonra ise söz konusu mobil cihazın ayarlar bölümüne giriş yapılması ve buradan videoda anlatılan izinler verilmelidir. Artık sıradan bir mobil uygulama gibi kurulum yapılabilir. Kurulum hatasız bir şekilde tamamlandıktan sonra manuel bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Program otomatik olarak çalışır.

Monitor Minor Özellikleri

Monitor Minor, sahip olduğu özellikler ve yetenekleri ile dikkat çekiyor. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

 • Telefon dinleme ve dinlenen görüşmelerin tamamını kaydetme
 • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan görüşmeleri takibi
 • Facebook takip
 • GPS konum bulma
 • Galeri takip
 • Rehber takibi
 • Whatsapp takip
 • İnternet geçmişi öğrenme
 • Web sitesi engelleme
 • Ortam dinleme
 • Ortam izleme
 • Skype takip

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir